Роналду забив Аталанті і встановив рекорд

Текст: ,  21 жовтня 2021, 10:04
0
515
Роналду знову обігнав Мессі

Португалець відзначився у воротах 38-ї команди в Лізі чемпіонів і знову обігнав за цим показником Мессі.

Кріштіану Роналду забив у ворота Аталанти і встановив рекорд. Італійська команда стала для португальця 38-ю, у воротах якої він відзначався в рамках Ліги чемпіонів.

Зазначимо, історична подія трапилася вчора під час поєдинку на Олд Траффорд. "Манкуніаци" горіли після першого тайму 0:2, у "бергамаско" забили Пасаліч і Деміраль, проте змогли врятувати матч в другій половині.

Решфорд і Магуайр рахунок зрівняли, а Роналду на 81-й хвилині приніс господарям перемогу 3:2.

Нагадаємо, 19 жовтня нападаючий ПСЖ Ліонель Мессі відзначився дублем у воротах РБ Лейпциг. Німецький клуб став для аргентинця 37-м, якому він забивав у Лізі чемпіонів. За цим показником він тоді наздогнав Роналду.

ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовМанчестер ЮнайтедАталантаКриштиану Роналду