Ярмоленко допоміг Вест Хему розібратися з Генком

iSport.ua,  21 жовтня 2021, 23:58
0
639

Вест Хем вдома здобув впевнену перемогу над Генком в матчі третього туру групового раунду Ліги Європи.

Зустріч пройшла в Лондоні на Олімпійському стадіоні і завершилася з рахунком 3:0.

Господарі вийшли вперед на 45-й хвилині - голом відзначився Крейг Доусон. На початку другого тайму Діоп подвоїв перевагу Вест Хема, а через дві хвилини Джаред Боуен довів рахунок до розгромного.

Український півзахисник "молотобійців" Андрій Ярмоленко з'явився в стартовому складі і провів на полі всі 90 хвилин.

Після трьох турів Вест Хем займає перше місце в турнірній таблиці групи H, набравши дев'ять очок. Генк - четвертий (три бали).

Вест Хем - Генк 3:0

Голи: Доусон, 45 + 1, Діоп, 57, Боуен, 59

Вест Хем: Ареола - Джонсон, Доусон, Діоп, Крессвелл (Фредерікс 67) - Соучек, Райс (Нобл 67), Лансіні (Честерс 89) - Боуен (Бенрахма 83), Влашич (Форнальс 83), Ярмоленко

Генк: Вандервордт - Пресіадо, Куеста (Садик 46), Лукумі, Аертага - Торстведт (Тома 83), Грошовський, Хейнен - Бонгонда (Ндаішміе 73), Онуачу (Угбоя 73), Дзунья (Оєн 83)