Зоря не заслужила перемоги - капітан ЦСКА

Текст: ,  22 жовтня 2021, 14:52
0
260
Матей не вважає перемогу Зорі заслуженою

Юрген Матей вважає, що українському клубу просто пощастило не пропустити в Лізі конференцій і допоміг суддя.

Зоря забила свій єдиний момент за всю гру. У той же час, у ЦСКА було багато можливостей у першій половині, які не вдалося реалізувати.

Крім того, суддя не поставив чистий пенальті у ворота гостей. Заявив після гри з луганською Зорею в Лізі конференцій капітан ЦСКА Софія Юрген Матей.

"Ми не повинні були програти. У першому таймі нам дали багато простору, ми досить сильно тиснули і повинні були знайти спосіб забити.

Якщо чесно, в ситуації з непризначеним пенальті був поштовх. Арбітр втратив контроль у матчі, але ми повинні дивитися на свою гру. Ми заслужили хоча б одне очко, але це не вина судді", - цитує Матея Sportal.bg.

Нагадаємо, Зоря перемогла в Софії місцевий ЦСКА 1:0 завдяки голу іранця Аллах'яра на 65-й хвилині. Луганчани стали першим українським клубом, який переміг у груповому раунді єврокубків цього сезону.