iSport.ua,  22 жовтня 2021, 21:32
0
253
"Металіст 1925" забив чотири голи

У п'ятницю, 22 жовтня, у рамках 12-го туру УПЛ "Металіст 1925" приймав "Інгулець". Матч завершився перемогою господарів з рахунком 4:0.

Перший гол у грі стався лише під кінець першого тайму. Батюшин забив з передачі Криськіва, потім команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі харківський колектив вирішив добити суперника, забивши спочатку два м'ячі протягом трьох хвилин, а ближче до кінця зустрічі Криськів забив четвертий, фінальний м'яч. Підсумок - 4:0 на користь Металіста 1925.

Після 12-ти турів Металіст 1925 йде на 7-му місці з 19-ма балами, а Інгулець знаходиться на 12-му рядку, набравши 8 очок.

Металіст 1925 - Інгулець 4:0

Голи: Батюшин, 44, Западня, 63, Марлісон, 66, Криськів, 83

Металіст 1925: Сидоренко - Фабіньйо, Ченбай, Шершень, Западня (Кверквелія, 78) - Габелок - Протасов, Криськів, Батюшин (Голодюк, 71), Савін (Ременюк, 71) - Марлісон (Зубков, 78).

Інгулець: Гальчук - Асмелаш, Салем, Ковальов, Мельничук (Полегенько, 6) - Козак (Головкін, 68), Бартулович (Шишка, 68), Запорожець, Шарай - Гопей, Сітало (Плохотнюк, 68).

Попередження: Бартулович.