Педріньйо і Степаненко отримали травми в матчі проти Ворскли

iSport.ua,  24 жовтня 2021, 08:22
0
230
Педріньйо травмувався у матчі проти "Ворскли"

У матчі 12-го туру чемпіонату України "Шахтар" обіграв "Ворсклу" з рахунком 2:0. Під час цього поєдинку двоє ключових гравців "гірників" отримали травми.

Так, Педріньйо в ході першого тайму неодноразово стикався із суперниками, і до перерви накульгував. У підсумку на другий тайм футболіст не вийшов, а його місце на полі зайняв Тете. Травмувався також Тарас Степаненко та був змушений покинути поле на 56-й хвилині зустрічі.

За інформацією телеканалу Футбол, у Педріньйо в ході первинного обстеження діагностували пошкодження голеностопа, але травма не дуже серйозна. У Степаненка виявили проблеми із задньою поверхнею стегна.

Про терміни відновлення гравців на цей момент нічого не відомо, але є велика ймовірність, що до матчу 1/8 фіналу Кубка України проти Чорноморця гравці не будуть готові.