Динамо здобуло впевнену перемогу над Дніпром-1

iSport.ua,  24 жовтня 2021, 18:55
0
342

Київський колектив забив два голи супернику.

У неділю, 24 жовтня, в рамках 12 туру УПЛ Динамо приймало Дніпро-1. Матч завершився перемогою господарів з рахунком 2:0.

Перший гол в цій зустрічі припав лише на другий тайм. Забитим м'ячем відзначився Віктор Циганков, відправивши "шкіряний" у верхніх кут воріт після фірмового зміщення з флангу.

Фінальну крапку в матчі поставив Денис Гармаш, відзначившись на 70-й хвилині, вийшовши на поле всього двома хвилинами раніше.

Динамо - Дніпро-1 2:0

Голи: Циганков, 50, Гармаш, 70.

Динамо: Бущан - Тимчик, Забарний, Миколенко (Караваєв, 76), Кендзьора - Андрієвський (Сидорчук, 46), Шепелев (Шапаренко, 46), Буяльський - Циганков, Вітіно (Де Піна, 46), Рамірес (Гармаш, 68).

Дніпро-1: Кожокару - Лучкевич (Адамюк, 71), Логінов (Білл, 85), Сваток, Нельсон - Ігнатенко, Пихаленок, Гуцуляк, Джурасек (Чуже, 84) - Ярмолюк (Назаренко, 71), Довбік.

Попередження: Андрієвський - Ігнатенко, Логінов