Корреспондент.net,  25 жовтня 2021, 11:30
0
83
Миколенко хоче бачити Гармаша в збірній

Захисник київського Динамо прокоментував можливий виклик півзахисника клубу в національну команду.

Офіційного виклику в національну збірну для Дениса Гармаша не було, але він безумовно готовий. Про це заявив після матчу з Дніпром-1 захисник Динамо Віталій Миколенко.

Він також нагадав, що Динамо лідер чемпіонату, а одним з найкращих бомбардирів команди є саме Денис Гармаш, який забив і Дніпру-1.

Прокоментував Миколенко і перемогу його команди в останньому турі української Прем'єр-ліги. Нагадаємо, Динамо перемогло Дніпро-1 2:0, але після першого туру на табло були нулі.

"У перерві Містер сказав робити поменше довгих передач, більше контролювати м'яч. Також він провів три заміни, які допомогли нам. У другому таймі все дуже добре вийшло.

Чи реабілітувалися за поразку від Барселони? Це різні турніри, тому не можна, так би мовити. Ліга чемпіонів - це окремий турнір, але в чемпіонаті ми повинні здобувати перемогу в кожному матчі", - заявив в інтерв'ю клубному каналу Миколенко.

Чи вітали Гармаша з викликом до збірної? Ще не вітали, оскільки ще не було офіційного виклику. Звичайно, він готовий до виклику", - зауважив Миколенко.

Нагадаємо, після 12-ти зіграних в чемпіонаті турів Динамо продовжує лідирувати, випереджаючи Шахтар, що йде другим, на три пункти.