Аталанта з Малиновським здобула вольову перемогу над Сампдорією

iSport.ua,  27 жовтня 2021, 21:33
0
216

Українець Руслан Малиновський, який проводив 100-й матч за Аталанту, відіграв 81 хвилину.

У середу, 27 жовтня, Аталанта у десятому турі італійської Серії А зустрічалася на виїзді із Сампдорією.

Команда Джан П'єро Гасперіні, програючи в ході поєдинку, змогла здобути вольову перемогу з рахунком 3:1.

На початку поєдинку генуезький клуб вивів уперед Франческо Капуто, але незабаром гості змогли відновити рівновагу завдяки автоголу Крістофера Аскільдсена. У середині першого тайму Дуван Запата забив другий м'яч бергамській команді, а остаточний рахунок встановив Йосип Ілічич у компенсований час.

Українець Руслан Малиновський, який проводив 100-й матч за Аталанту, відіграв 81 хвилину і результативними діями не відзначився.

Сампдорія – Аталанта 1:3

Голи: Капуто, 10 - Аскільдсен (аг), 17, Сапата, 21, Ілічич, 90+6

Сампдорія: Аудеро, Дрегушин, Йосіда, Коллі (Черво, 66), Мурру (Шабо, 57), Адрієн Сілва, Торсбю, Аскільдсен, Кандрева, Габб'ядіні (Куальярелла, 66), Капуто.

Аталанта: Муссо, Меле, де Рон, Паломіно (Скальвіні, 46), Ловато, Дзаппакоста, Фройлер, Малиновський (Міранчук, 78), Пашаліч (Ілічич, 59), Копмейнерс, Сапата.

Попередження: Паломіно, Торсбю, Аскільдсен, Коллі, Ілічич.