Де Дзербі: Грати за Шахтар – величезна відповідальність для футболістів

iSport.ua,  27 жовтня 2021, 23:30
0
81

Головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі прокоментував перемогу над Чорноморцем (3:0) у рамках Кубка України.

За словами італійського фахівця, "гірники" провели гарний поєдинок, незважаючи на погану реалізацію в першому таймі.

"Ми дуже добре зіграли, навіть у першому таймі без забитих голів. Усі виступили гідно. Вкрай важливий результат для нас. Для нас важливим є цей турнір.

Щодо реалізації, то сьогодні грали молоді хлопці, а коли молодий, то думаєш, що гол заб'єш автоматично. Вони думають, що зможуть забити перший гол, особливо коли можуть так володіти м'ячем.

Де Дзербі висловився про потенціал своїх підопічних.

"Я думаю, що не вистачало в першому таймі футбольної агресії. Соломон і Тете, Бондаренко та Судаков дуже сподобалися сьогодні. Я намагаюся дати їм завжди правильні поради. Соломон сьогодні зіграв дуже якісний матч. Він і Тете – найважливіші гравці "Шахтаря".

Я чекаю від Коноплі та Корнієнка більшого. Ми – Шахтар, і для всіх це має бути зрозумілим. Грати за нашу команду – це величезна відповідальність для футболістів", – зазначив Де Дзербі в інтерв'ю телеканалу Футбол 1/2/3.