Корреспондент.net,  28 жовтня 2021, 17:19
0
154
Львів був сильнішим за Альянс із Липової Долини

Команда Прем'єр-ліги змогла здолати Альянс із Липової Долини лише в серії післяматчевих пенальті.

Львів став черговим чвертьфіналістом футбольного Кубка України. Сьогодні команда в найважчому протистоянні змогла здолати представника Першої ліги – Альянс із Липової Долини.

Зустріч, яка проходила на полі колективу із Сумської області, завершилася внічию 1:1. Обидва голи було забито в першому таймі. На точний удар Буська господарі відповіли м'ячем у виконанні Карнози.

Більше вболівальники голів в основний та додатковий час не побачили, а в серії пенальті вправнішими були львів'яни. 3:2 на їхню користь.

Кубок України. 1/8 фіналу

Альянс – Львів 1:1 (по пенальті 2:3)

Голи: Карноза, 19 - Бусько, 13

Альянс: Важинський, Пікуль, Неплях, Пісний (Осадчий, 77), Герт, Лебеденко, Ярошенко (Шмигельський, 63), Карноза (Лучик, 63), Шарай (Бойко, 77), Агапов, Загінайлов (Сидоренко, 83)

Львів: Ільющенков, Бусько (Сорокін, 79), Ернест (Семенів, 55), Якимець (Крушинський, 113), Політило, Брікнер, Альваро (Ременяк, 46), Зозуля, Нич (Шина, 71), Довгий, Лека

Попередження: Шарай, Сидоренко - Довгий, Брікнер, Зозуля, Ременяк

Нагадаємо, раніше у чвертьфінал Кубка України вийшли Олександрія, Динамо, Шахтар і Ворскла.