0
193
Роналду вірить у Сольск яєра
Роналду закликав партнерів підтримати Сольск'яєра

Португалець закликав гравців Манчестер Юнайтед підтримати головного тренера у скрутний період.

Кріштіану Роналу вірить у головного тренера Манчестер Юнайтед Оле-Гуннара Сольск'яєра. Португалець намагається згуртувати команду після розгрому від Ліверпуля та закликав гравців підтримати наставника у важкий період. Повідомляє Manchester Evening News.

Проте більшість гравців вже втратили віру в норвежця. За інформацією видання, їх дивує тактика тренера на матчі та вибір стартового складу.

Наприклад, на лаві запасних продовжують животіти Донні ван де Бек і Джессі Лінгард. Останній, до перерви на матчі збірних, був найнебезпечнішим атакуючим гравцем "червоних дияволів" на полі.

Нагадаємо, Манчестер Юнайтед програв Ліверпулю в англійській Прем'єр-лізі з рахунком 0:5. Роналду та Сольск'яєр свого часу разом виступали у складі "манкуніанців".

ТЕГИ: футболМанчестер ЮнайтедПоддержкаОле-Гуннар СольскьяерКриштиану Роналду