Динамо здобуло вольову перемогу над Маріуполем

0
346

Кияни здобули чергові три очки.

У суботу, 30 жовтня, в рамках 13-го туру УПЛ Маріуполь приймав Динамо.

Вже на 4-й хвилині господарі відкрили рахунок з пенальті, проте за кілька хвилин чинні чемпіони відновили паритет. Вже за 20 хвилин ситуація змінилася, адже Динамо вийшло вперед завдяки голу Шапаренка.

У другій половині зустрічі кияни зуміли збільшити відрив. Забитий м'яч на свій рахунок записав Сергій Сидорчук. Маріуполь зміг скоротити відставання за кілька хвилин до фінального свистка. Підсумковий рахунок – 2:3 на користь Динамо.

Маріуполь - Динамо 2:3

Голи: Мішнєв, 4, пенальті, Клименко, 90+2 – Сидорчук, 5, 68, Шапаренко, 29.

Маріуполь: Турбаєвський - Драмбаєв, Мампассі, Меліченко, Стасюк - Чех (Спіровський, 74), Мишнєв, Очеретько (Шостак, 57) - Топалов (Петерман, 78), Кащук (Клименко, 78), Микитишин (Удод, 46).

Динамо: Бущан – Кендзера (Тимчик, 64), Забарний, Сирота, Караваєв (Шабанов, 84) – Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, Де Пена (Вітіньо, 72) – Вербич (Гармаш, 64).

Попередження: Драмбаєв, Шостак, Кащук – Шапаренко, Вербич.