Шахтар не залишив шансів Десні, забивши чотири голи

iSport.ua,  30 жовтня 2021, 18:53
0
138

Чернігівці зуміли відповісти лише одним голом Безбородька.

У Києві на НСК Олімпійський відбувся матч між донецьким Шахтарем та чернігівською Десною. Номінальні господарі розгромили своїх гостей із рахунком 4:1.

Вже на дев'ятій хвилині рахунок у матчі відкрив Манор Соломон із передачі Додо. На 23-й хвилині першою результативною дією за нову команду відзначився Владлен Юрченко, видавши гольову передачу на Дениса Безбородька, який зрівняв рахунок.

Не минуло п'яти хвилин, як "гірники" вийшли вперед зусиллями Георгія Судакова. Після перерви "помаранчево-чорні" за дві хвилини примудрилися забити двічі: спочатку Додо оформив дубль із гольових передач - цього разу він асистував Тете, потім Судаков до забитого голу додав і гольову передачу - відзначився Фернандо.

Шахтар продовжує залишатися на другому місці, відстаючи від лідируючого київського Динамо на три пункти. Десна посідає дев'яте місце, маючи 18 очок.

Шахтар - Десна 4:1

Голи: Соломон 9', Судаков 27', Тете 62', Фернандо 63' - Безбородько 23'.

Шахтар: Трубін – Додо (Конопля, 74), Бондар, Марлон (Кривцов, 74), Ісмаїлі (Матвієнко, 65) – Степаненко (Марлос), Майкон – Тете, Судаков, Соломон – Фернандо (Мудрік, 65).

Десна: Литовка – Жук (Тотовицький, 79), Сафронов, Цимбалюк, Селін, Картушов – Юрченко (Завійський, 69), Домбровський, Арвеладзе (Масалов, 69), Калитвинцев (Шевцов, 85) – Безбородько (Будковський, 79).

Попередження: Степаненко, Бондар.