iSport.ua,  1 листопада 2021, 20:49
0
142

Підопічні Йовичевича загамселили у ворота суперника чотири м'ячі.

У рамках 13-го туру чемпіонату України Дніпро-1 вдома здобув впевнену перемогу над Мінаєм.

Зустріч пройшла на Дніпро-Арені і завершилася з рахунком 4:0 на користь господарів поля.

Підопічні Ігоря Йовичевича вийшли вперед уже на дев'ятій хвилині зустрічі. Голом відзначився Олексій Гуцуляк. За 5 хвилин Артем Довбик подвоїв перевагу своєї команди.

Дніпряни на цьому не зупинилися. На 30-й хвилині зустрічі Олександр Піхальонок довів рахунок до розгромного. А крапку в поєдинку поставив Микита Русин, який вразив ворота Міная наприкінці поєдинку.

Завдяки цій перемозі Дніпро-1 піднялося на проміжне четверте місце в турнірній таблиці УПЛ - воно набрало 25 очок. Мінай зараз на 14-му рядку (8 балів).

Дніпро-1 - Мінай 4:0

Голи: Гуцуляк, 9, Довбик, 13, Піхальонок, 30, Русин, 90

Дніпро-1: Кожокару - Кравченко, Сваток, Нельсон, Дубінчак - Піхальонок, Батагов (Ді Франко, 64) - Джурасек (Когут, 64), Гуцуляк (Чуже, 64), Назаренко (Білл, 64) - Довбик (Русин, 64).

Мінай: Кучер (Пеньков, 20) - Гончар, Матич, Векляк, Синегуб - Книш (Мякушко, 67), Кулієв (Байдал, 67), Петрусенко, Месхі (Хахльов, 41), Білоног - Вишневський (Селезньов, 41).

Попередження: Батагов - Гончар, Кулієв, Матич.