0
77

Команди не змогли відкрити рахунок, незважаючи на велику кількість моментів.

Ворскла розписала мирову із Чорноморцем у матчі 13-го туру чемпіонату України.

Зустріч відбулася на полтавському стадіоні імені Бутовського та завершилася з рахунком 0:0.

Перший небезпечний момент у матчі виник на 35-й хвилині. Степанюк пробив по воротах Чорноморця з лінії штрафного майданчика, але м'яч влучив у штангу. Гості також мали кілька непоганих атак у першому таймі, але до забитого м'яча справа так і не дійшла.

У середині другого тайму Степанюк міг відкривати рахунок, проте після його удару з близької дистанції м'яч влучив у захисника Чорноморця.

Ворскла посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 25 очок. Чорноморець - 15-й (вісім балів).

Ворскла - Чорноморець 0:0

Ворскла: Різник, Яворський, Якубу, Пердута, Тамм, Пуцлін, Кане, Челядін, Пешич (Кравчук, 41; Чеснаков, 73), Ранжел, Степанюк.

Чорноморець: Кучерук, Біловар, Кузик, Дубко, Скорко (Долгов, 62), Смирний, Вачіберадзе (Кравченко, 79), Цитаїшвілі, Авагімян (Брагару, 62), Ванат (Бугай, 88), Ісаєнко (Тлумак, 79).

Попередження: Степанюк, Пешич, Скорко, Ісаєнко, Пуцлін, Смирний.