Бархуан: Барселона зіграла добре та спокійно

Корреспондент.net,  3 листопада 2021, 10:12
0
57
Бархуан задоволений діями Барселони у Києві

Виконувач обов'язків головного тренера каталонців оцінив підсумки матчу проти Динамо.

Барселона сильна як команда, але такі гравці, як Ансі Фаті допомагають робити роботу краще. Про це заявив після матчу Ліги чемпіонів проти Динамо виконуючий обов'язки головного тренера каталонців Серхі Бархуан.

За його словами, дуже добре, що молодий гравець забив киянам, але важливо, щоб у нього зберігалося гольове чуття.

Крім того, Бархуан прокоментував гру своєї команди у Києві. За його словами, Барселона змогла досягти необхідного результату, змінивши свою гру в другому таймі матчу на НСК Олімпійський.

"Велика перемога. Ми добре зіграли. Діяли спокійно. У другому таймі виявили більше терпіння, заграли ширше та використали фланги для створення моментів. Це стало ключем до нашого успіху", - заявив Бархуан.

Нагадаємо, Барселона обіграла Динамо 1:0 у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів у Києві. Єдиний гол на 70-й хвилині забив Ансу Фаті.

Після цього матчу каталонці піднялися на друге місце у турнірній таблиці, маючи в активі 6 очок. Динамо з одним балом - останні.