Шахтар у рівному матчі поступився Реалу на Сантьяго Бернабеу

iSport.ua,  3 листопада 2021, 21:37
0
143

"Гірники" забили свій перший гол у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів, але знову програли мадридському клубу.

У матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів мадридський Реал приймав донецький Шахтар.

Підопічні Роберто Де Дзербі розраховували "помститися" за поразку минулого туру від "вершкових" (0:4), і досить активно розпочали поєдинок. Проте найбільше атакували господарі поля.

Уже на 2-й хвилині Модріч завдав удару по воротах, який заблокував Матвієнко. Через кілька хвилин хорват у парі з Васкесом створили ще один небезпечний момент, і Лука пробив, але Трубін зумів відбити цей м'яч.

Михаил Мурик в матче против Реала
Михайло Мурик у матчі проти Реала / Джерело: ФК Шахтар Донецьк

На 10-й хвилині чудовий шанс забити був у Патріка - Алан підібрав м'яч за межами штрафного майданчика і прострілив із правого напівфлангу, але влучив у штангу. А за чотири хвилини після цього вперед вийшов Реал.

Бензема та Вінісіус чудово відіграли на лівому фланзі, після чого м'яч опинився у Трубіна. Той швидко відпасував на Марлона, котрий буквально "подарував" його Вінісіусу. Бразилець віддав на Бензему, і той переправив м'яч у сітку - 1:0.

Карим Бензема празднует забитый гол
Карім Бензема святкує забитий гол / Джерело: Getty Images

За кілька миттєвостей "вершкові" могли подвоїти перевагу - Моодріч у дотик пробив по воротах, але Трубін у півшпагаті відбив цей удар.

У середині тайму Шахтар мав чудовий шанс зрівняти рахунок - Мудрик з лівого флангу змістився в центр і пробив, але прямо в руки Куртуа. Потім шанс мав Фернандо, який отримав м'яч від Мудрика, але пробив над дальньою дев'яткою.

До кінця тайму "гірники" посилили тиск на суперника, і все ж таки відновили паритет - Матвієнко віддав пас на Патріка, який скинув на Фернандо, і бразилець відправив м'яч точно під перекладину - 1:1.

Фернандо поразил ворота Куртуа
Фернандо вразив ворота Куртуа / Джерело: ФК Шахтар Донецьк

На старті другої половини зустрічі Фернандо міг оформити дубль - він пробив низом із центральної зони, але влучив у ногу Мілітану. Команди грали досить рівно, обмінюючись моментами, а потім Реал все ж таки вийшов уперед.

На 61-й хвилині поєдинку Вінісіус обмінявся м'ячем із Каземіро, а потім віддав пас на Бензему. Карім переправив м'яч у сітку без шансів для Трубіна - 2:1.

Шахтар намагався відігратися, створивши чимало чудових моментів. Відзначитись міг Патрік, але його удар заблокував Начо. Шанс був у Степаненка, який пробив з-за меж штрафного майданчика, однак м'яч пролетів над воротами.

Тете в матче против Реала
Тете в матчі проти Реала / Джерело: ФК Шахтар Донецьк

Наприкінці зустрічі Де Дзербі провів кілька замін, сподіваючись хоча б вирвати нічию, але не вдалося - фінальний свисток зафіксував перемогу Реала з рахунком 2:1.

Таким чином, "гірники" продовжують йти на четвертому місці у групі D, маючи у своєму активі лише 1 бал. Реал піднявся на перший рядок, набравши 9 очок.

У наступному турі Шахтар зіграє на виїзді проти Інтера, а Реал вирушить у гості до Шерифа. Поєдинки відбудуться у середу, 24 листопада.

Реал Мадрид - Шахтар – 2:1
Голи: Бензема, 14, 61 - Фернандо, 39.

Реал: Куртуа - Карвахаль (Начо, 66), Мілітао, Алаба, Менді - Кроос, Каземіро, Модріч - Васкес, Бензема (Йович, 79), Вінісіус.

Шахтар: Трубін – Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі – Степаненко (Судаков, 79) – Тете (Марлос, 79), Майкон, Патрік (Маркос, 80), Мудрік (Соломон, 71) – Фернандо (Дентіньйо, 86).

Попередження: Менді (39), Каземіро (63) – Дентіньйо (90+3).