Шахтар забив перший гол українських команд у Лізі чемпіонів цього сезону

iSport.ua,  3 листопада 2021, 20:45
0
68

Фернандо влучив у ворота мадридського Реала.

У середу, 3 листопада, Шахтар у рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів грає на виїзді з Реалом.

Наприкінці першого тайму донецький клуб зумів зрівняти рахунок після пропущеного голу від Каріма Бенземи. На 39-й хвилині форвард "гірників" Фернандо після пасу Алана Патріка ударом під поперечину із центру штрафного майданчика вразив ворота мадридців.

Таким чином Шахтар забив перший гол українських команд у Лізі чемпіонів сезону-2021/2022.

Раніше донецька команда поступилася Шерифу 0:2, зіграла внічию 0:0 з Інтером і була розгромлена Реалом 5:0.

У свою чергу київське Динамо, яке також виступає на груповій стадії Ліги чемпіонів, звело внічию 0:0 матч із Бенфікою, зазнало розгромної поразки 0:5 від Баварії і двічі по 0:1 програло Барселоні.