Зоря на останніх хвилинах вирвала перемогу над ЦСКА

iSport.ua,  4 листопада 2021, 21:41
0
337

У матчі четвертого туру групового етапу Ліги конференцій Зоря на своєму полі приймала ЦСКА Софію.

Команди досить рівно розпочали зустріч, багато пересувалися полем, проте часто віддавали неточні передачі і втрачали м'яч у простих ситуаціях.

Заря обыграла ЦСКА Софию

Зоря обіграла ЦСКА Софію / Джерело: ФК Зоря

Підопічні Віктора Скрипника були агресивнішими і на 7-й хвилині Лунєв навіть спробував пробити у ворота, але Лам заблокував цей м'яч. На це гості відповіли двома ударами у виконанні Кері, але вони були неточними.

Перший справді небезпечний момент стався на 24-й хвилині поєдинку – Аллах'яр подав з лівого флангу на далеку сторону штрафного майданчика, де відразу пробив Фаворов, але Бузатто зумів врятувати свої ворота.

До кінця тайму обидві команди створили кілька непоганих моментів – відзначились Шахаб (Зоря) та Кайсело (ЦСКА), але забити ніхто так і не зміг. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Перший тайм був дуже рівним, і почалася і друга половина зустрічі. Луганчани на 53-й хвилині заробили досить перспективний штрафний - Булеця цікаво реалізував його, пробивши повз стінку на хід Шахабу, але той до м'яча не встиг, оскільки його випередив голкіпер.

За кілька хвилин Шахаб зважився на дальній удар, але відправив м'яч вище воріт. А потім гості стали більше пресингувати та брати гру під свій контроль, і ледь не відкрили рахунок у матчі.

На 66-й хвилині Мацапура віддав пас на Хомченовського, але той невдало відпасував на партнера по команді, віддавши м'яч Кайседо. Еквадорець відправив м'яч у ворота Зорі, але взяття воріт не зарахували через офсайд.

Після цього гості стали набагато небезпечнішими, атакували і створювали чимало моментів біля воріт Мацапури, а гравці Зорі виглядали втомленими і намагалися хоч якось відбитися.

Все перевернулося наприкінці зустрічі – на 87-й хвилині Шахаб запресингував захисника, змістився з правого флангу та пробив у ближній кут, зробивши рахунок на табло 1:0.

У компенсований час болгарський колектив заробив небезпечний штрафний майданчик, але після його розіграшу Зоря рвонула в контратаку. Жуніньйо прорвався зі своєї половини поля на чужу, потім м'яч підхопив Шахаб, який відпасував у центр на Аллахьяра і той розстріляв порожні ворота – 2:0.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Зорі, і, так підопічні Скрипника здобули найважливіші 3 очки у боротьбі за єврокубкову весну. На цей момент луганський клуб має у своєму активі 6 балів та посідає третє місце у групі С.

У наступному турі Зоря зіграє на виїзді проти Роми, а ЦСКА Софія вирушить у гості до Буде-Глімта. Обидва поєдинки відбудуться 25 листопада.

Зоря – ЦСКА Софія – 2:0

Голи: Шахаб, 87, Сайядманеш (90+5).

Зоря: Мацапура – ​​Фаворов, Вернидуб, Імереков, Снурніцин (Жуніньйо, 71) – Шахаб, Цвек, Хомченовський, Булеца (Алефіренко, 90) – Лунєв (Кристіан, 78), Сайядманеш.

ЦСКА Софія: Бузатто - Туріцов, Маттей, Лам, Мазіку - Йомов, Юга(Крастєв, 89), Жеферсон, Вілдсхут (Бе, 72) - Кері - Кайседо (Ахмедов, 83).

Попередження: Вернідуб (56), Снурніцин (70), Шахаб (76).

На 61 хвилині жовту картку отримав головний тренер ЦСКА Софії Стойчо Младенов.