Олександрія здобула комфортну перемогу над Металістом 1925

0
133

Підопічні Юрія Гури забили по голу в кожному з таймів.

Олександрія обіграла Металіст 1925 у матчі 14-го туру чемпіонату України.

Зустріч на стадіоні Ніка завершилася з рахунком 2:0 на користь підопічних Юрія Гури.

Господарі забили по голу в кожному з таймів. На 33-й хвилині Ігор Кирюханцев вивів свою команду вперед після точної передачі від Сергія Рибалки.

На 74-й хвилині Каспарс Дубра переправив м'яч у ворота після подачі з кутового. Цей гол виявився останнім у матчі.

Олександрія займає шосту сходинку у турнірній таблиці УПЛ, набравши 23 очок. Металіст – восьмий (19 балів).

Олександрія - Металіст 1925 2:0
Голи: Кирюханцев, 32, Дубра, 74

Олександрія: Білик - Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков - Мустафаєв (Копіна, 84), Дришлюк, Рибалка (Демченко, 60) - Кирюханцев (Кожушко, 72), Устименко (Спінеллі, 72), Третьяков (Одарюк, 83).

Металіст 1925: Шеліхов - Єрмаков, Кверквелія, Ченбай, Пастка - Габелок (Задерака, 85) - Протасов (Савін, 84), Криськів (Кравченко, 76), Фабіньйо (Батюшин, 67), Ременюк - Марлісон (Зубков, 84).

Попередження: Рибалка, Копіна - Фабіньйо, Ременюк.