Маріуполь переміг Мінай у матчі з незабитим пенальті та двома видаленнями

iSport.ua,  6 листопада 2021, 16:10
0
107

Команда Остапа Маркевича обіграла суперника завдяки дублю Олексія Кащука.

Маріуполь на виїзді здобув перемогу над Мінаєм у матчі 14-го туру чемпіонату України. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь приазовців.

Команда Остапа Маркевича забила по голу у кожному з таймів. В обох випадках відзначився півзахисник Олексій Кащук.

Хавбек вивів свою команду вперед на 45-й хвилині, а на 81-й встановив остаточний рахунок у матчі.

Варто зазначити, що обидві команди догравали зустріч удесятьох. На 73-й хвилині червону картку отримав хавбек гостей Олег Очеретко, а наприкінці зустрічі суддя вилучив гравця Міная Рустама Ахмедзаде.

На 77-й хвилині захисник господарів поля Олег Гончар не реалізував пенальті.

Завдяки перемозі Маріуполь перервав п'ятиматчеву серію поразок в УПЛ. Підопічні Маркевича посідають 16 місце, маючи сім очок. Мінай розташовується на 14-му рядку (вісім балів).

Мінай - Маріуполь 0:2

Голи: Кащук, 45, 81

Мінай: Пеньков, Петрусенко, Кулієв, Білоног (Коваленко 79), Месхи (Книш 54), Горін, Гончар, Матич, М'якушко (Багайоко 64), Вишневський (Ахмедзаде 54), Синегуб

Маріуполь: Турбаєвський, Топалов, Очеретько, Мішнєв, Кащук, В'юнник (Світюха 70), Мампассі, Драмбаєв (Босанчич 70), Петерман (Шостак 60), Стасюк, Меліченко

Попередження: Кулієв 27, Матич 49, Месхі 51, Ахмедзаде 90+6 - Кащук 45+1

Вилучення: Ахмедзаде, 90+7 — Очеретко (Маріуполь), 73