iSport.ua,  6 листопада 2021, 21:30
0
228

Клуб із Одеси здобув непрості три очки.

У суботу, 6 листопада, у рамках 14-го туру УПЛ Чорноморець зустрічався із Рухом. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:3.

До 57-ї хвилини клуб з Одеси перемагав з рахунком 3:0, проте вже за 22 хвилини львівський колектив зумів зрівнятися – 3:3.

Завдяки зусиллям Тлумака господарі таки змогли здобути дорогоцінні три очки, довівши на 83-й хвилині рахунок до фінального - 4:3.

Чорноморець - Рух 4:3

Голи: Ванат, 30, Авагімян, 38, Цитаїшвілі, 57, Тлумак, 83 – Мартинюк, 67, Федорчук, 72, 79.

Чорноморець: Кучерук – Скорко, Дубко, Біловар, Кузик – Михайленко (С. Кравченко, 88), Вачиберадзе (Білошевський, 73) – Цитаїшвілі, Авагімян (Путря, 82) – Ісаєнко (Тлумак, 73), Ванат (Бугай, 82) .

Рух: Паньків – Сич, Мартинюк, Білий, Мисик – Карасюк, Федорчук – Альваренга (де Розаріо, 61), Таллес, Лях (Бойчук, 40) – Борячук (Рунич, 61).

Попередження: Кучерук, 53, Ванат, 64 – Мартинюк, 40, Сич, 42, Мисик, 83.