Хет-трик Шахаба приніс перемогу Зорі над Вересом

iSport.ua,  7 листопада 2021, 18:52
0
249

Форвард луганчан продемонстрував чудову реалізацію моментів.

У Запоріжжі на Славутич-Арені відбувся матч 14 туру Української Прем'єр-ліги між луганською Зорею та рівненським Вересом. "Чорно-білі" здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0.

У першому таймі команди не відзначились, проте вже на старті другої половини зустрічі протягом кількох хвилин іранський форвард луганчан Шахаб Захеді оформив дубль.

На 47-й хвилині він замкнув передачу свого співвітчизника Аллахьяра з флангу, а за кілька хвилин Шахаб втік на побачення з воротарем гостей, подвоїв перевагу.

Когут вибіг із воріт і, намагаючись у підкаті вибити м'яч із ніг нападаючого, збив із ніг власного захисника. Іранець прийняв такий подарунок від гостей, відправивши м'яч у порожні ворота.

Наприкінці зустрічі той самий Шахаб довів рахунок до розгромного: Жуніньо виконав подачу з флангу точно на голову Гладкому, чий удар заблокував захисник, однак м'яч відскочив до іранця, який зблизька розстріляв ворота Вереса.

Таким чином, Шахаб оформив свій другий хет-трик в УПЛ. Вперше він це зробив ще у формі донецького Олімпіка у ворота Львова 16 липня 2020 року.

Зоря повернула собі третє місце у таблиці, обігнавши полтавську Ворсклу на один бал, набравши 29 очок. Від першого місця, яке ділять між собою київське Динамо та донецький Шахтар, "мужики" відстають на шість очок.

Верес із 19-ма очками в активі ділить сьоме місце з Металістом 1925 року.

Зоря - Верес 3:0

Голи: Шахаб, 47', 49', 83'.

Зоря: Мацапура - Фаворов (Руфаті, 90'), Цвек, Імереков, Жуніньо - Хомченовський (Алібеков, 79'), Булеца, Лунев (Нагнійний, 87'), Аллах'яр (Алефіренко, 90') - Гладкий, Шахаб 87').

Верес: Когут - Солдат, Мірошник, Немчанінов, Гончаренко - Дахновський (Гєчов, 61'), Пасіч, Панасенко (Гегедош, 65'), Кучеров - Сергійчук (Шестаков, 60'), Петко.

Попередження: Аллах'яр - Солдат, Мірошник.