Арбітр повернув гравців з роздягальні для догравання матчу

Текст: ,  9 листопада 2021, 14:20
0
517
Озкях’я проявив принциповість

У Туреччині суддя припустився помилки під час поєдинку і пішов на все, щоб виправити її.

Дивовижну принциповість проявив суддя матчу чемпіонату Туреччини Газіантепспор - Касимпаша Халіз Озкях’я.

У вищезгаданому поєдинку він компенсував до основного часу відразу 9 хвилин. Однак, чомусь дав фінальний свисток, коли на табло горіли цифри 94:15.

Ніхто з учасників матчу особливо протестувати проти такого рішення рефері не став, адже на той час господарі впевнено вели 2:0, та інтрига у матчі наближалася до нуля.

Не проти були й решта учасників протистояння. Система ВАР вже повністю відключена, співробітники стадіону демонтували одну зі штанг воріт, а футболісти приймали душ, коли суддя усвідомив свою помилку.

Халіз Озкях’я не міг примиритися з нею, а тому попросив команди повернутися на газон та дограти матч. На те, щоб повернути все в робочий стан, пішло 20 хвилин часу.

Зазначимо, що, відігравши п'ять хвилин часу, що залишилися, футболісти кардинально нічого змінити не змогли. Матч так і закінчився з рахунком 2:0 на користь Газіантепспора.