iSport.ua,  11 листопада 2021, 21:24
0
272

Три голи підопічних Петракова було скасовано через становище "поза грою".

Збірна України в Одесі приймала національну команду Болгарії у рамках товариського матчу.

Вже на першій хвилині зустрічі підопічні Петракова створили найнебезпечніший момент біля воріт суперника – Ярмоленко з правого флангу навісив у штрафний майданчик на Зінченка, а той пробив, але вище воріт.

Сборная Украины сыграла вничью с Болгарией
Збірна України зіграла внічию з Болгарією / Джерело: УАФ

За кілька хвилин Ярмоленко знову створив момент на правому фланзі, але захисники відбилися. А потім капітан "жовто-синіх" у парі із Зінченком ще раз потурбували голкіпера Болгарії, але той впорався.

Українці продовжували пресингувати та створювати моменти, в одному з яких Довбик все ж таки відправив м'яч у сітку після передачі від Тимчика, проте взяття воріт не зарахували – Артем опинився в положенні "поза грою".

Ярмоленко на правому фланзі створював чимало проблем захисникам і саме завдяки йому команда мала кілька чудових шансів вийти вперед у цій зустрічі, але м'яч наполегливо не летів у сітку.

А потім забили болгари в одній зі своїх рідкісних атак. На 35-й хвилині голкіпер гостей вибив м'яч уперед, де Матвієнко вже вирішив запустити "свічку". У підсумку м'яч виявився у Кирилова, який виграв боротьбу в Тимчика і пробив прямо повз Бущана – 0:1.

До кінця першого тайму Україна мала шанси відновити паритет, але, в результаті, на перерву команда пішла, поступаючись у рахунку.

На старті другої половини зустрічі наставники команд зробили заміни – так у воротах України з'явився Різник, для якого це був дебют за національну команду. Болгари також випустили дебютанта – голкіпера Вуцова.

Вже на 47-й хвилині Зінченко міг забити, але влучив у каркас. На це гості відповіли ударом Кирилова, але той не влучив у ворота.

"Жовто-сині" насідали на суперника та часто створювали моменти, але Вуцов рятував. А потім на 56-й хвилині Ярмоленко все ж таки відправив м'яч у сітку після скидки Матвієнка, і цей м'яч знову не зарахували – Андрій був в офсайді.

За кілька хвилин після цього шанс мав Яремчук, але він не зумів належним чином замкнути передачу з лівого флангу. На 67-й хвилині Ярмоленко знову забив, і втретє гол не зарахували через положення "поза грою".

Попри це українці продовжили пресингувати, створюючи безліч моментів. І лише на 79-й хвилині м'яч вдалося відправити у сітку, і цього разу без офсайду. Степаненко був першим на підборі після винесення захисників і наважився на удар десь із 27 метрів – 1:1.

Останні 10 хвилин зустрічі підопічні Петракова наполегливо намагалися вийти наперед, але не реалізували свої моменти. Зустріч так і завершилась нічиєю.

Україна - Болгарія – 1:1
Голи: Степаненко, 79 – Кирилов, 35.

Україна: Бущан (Різник, 46) – Матвієнко, Кривцов, Соболь (Коваленко, 68) – Тимчик, Сидорчук (Степаненко, 46), Малиновський (Гармаш, 78), Зінченко – Ярмоленко, Довбик (Яремчук, 46), Зубков (Циганков) 61).

Болгарія: Михайлов (Вуцов, 46) – Йорданов (Турицов, 15), Христов, Димитров, Велковськи – Кирилов, Р. Цоньов (Чочов, 61), Б. Цоньов (Костадінов, 70), Недєлєв – А. Ілієв (Мінчев, 46), Десподів (Янків, 69).

Попередження: ... - Туріцов (24).