В Англії команда відіграла три голи після 90-ї хвилини гри

Текст: ,  12 листопада 2021, 15:12
0
732
Молодіжка Арсеналу провела надзвичайний матч

Неймовірний камбек стався в матчі між молодіжними командами U-23 Арсеналу й Лестера.

Феноменально закінчився матч у чемпіонаті Англії для U-23 між Арсеналом і Лестером, тоді як перший тайм поєдинку не давав нічого цікавого. Команди пішли в роздягальню за рахунку 0:0.

Але вже в другій половині вони показали глядачам справжню феєрію. Першими почали гості. З 60-ї по 77-му хвилину вони тричі поцілили у ворота "канонірів".

Навіть більше - після третього пропущеного гола лондонці втратили через травму воротаря, а оскільки замін більше не було, у ворота став данський нападаючий Міка Бірет.

Табло показувало 90-ту хвилину матчу - і за такого становища будь-яка команда опустила б руки, але аж ніяк не молоді футболісти Арсеналу.

Спочатку на 92-й хвилині Акінола відіграв один м'яч. Ще за 2 хвилини Гатчінсон скоротив відставання до мінімуму. А Балоґун, який забив на 7-й доданій хвилині зустрічі, врятував господарів від поразки - це був гарний гол. Фінальний свисток зафіксував нічию 3:3.