iSport.ua,  19 листопада 2021, 21:25
0
504

Київський клуб не відчув, щоб був опір з боку одеситів.

У п'ятницю, 19 листопада, в рамках 15-го туру УПЛ Чорноморець приймав на стадіоні імені Валерія Лобановського Динамо. Матч завершився перемогою киян з рахунком 6:1.

Уже до 37-ї хвилини чемпіони вели в три м'ячі, хоча під завісу тайму Ісаєнко зміг скоротити відставання, чим тільки розлютив суперника.

Після перерви Динамо забило ще три голи, так було зафіксовано фінальний рахунок на табло. Відзначимо, що дублем відзначилися Вітіньйо і Буяльський.

Після 15 турів Чорноморець посідає 12-те місце з 11 очками, тоді як Динамо тимчасово вийшло на перший рядок, бо набрало 38 балів.

Чорноморець – Динамо 1:6

Голи: Ісаєнко, 44 - Буяльський, 27, 58 (пен), Вітіньйо, 30, 37, Гармаш, 48, Кулач, 82

Чорноморець: Варакута – Скорко, Дубко (Кадирі, 65), Біловар, Д. Кузик – Вачіберадзе (Михайленко, 46) – Брагару (Билошевський, 71), Ісаєнко, Тлумак (С. Кравченко, 46), Авагімян (Штогрін, 84) - Бугай.

Динамо: Бущан – Караваєв, Кендзьора, Сирота, Миколенко – Шепелєв (Гармаш, 46), Андрієвський – Циганков (Антюх, 72), Буяльський (Лєднєв, 77), Вітіньйо (де Пена, 72) – Шкурін (Кулач, 65).

Попередження: Бугай, Кузик, Циганков