iSport.ua,  20 листопада 2021, 18:57
0
293

Львів'яни довго чинили опір, але все ж таки не втримали нічию.

У Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 15-го туру УПЛ між донецьким Шахтарем та львівським Рухом. "Гірники" святкували перемогу завдяки двом голам наприкінці зустрічі - 2:0.

На 85-й хвилині Маркос Антоніо ударом через штрафний майданчик суперника вразив дальню "дев'ятку" воріт Паньківа. А буквально через пару хвилин Тете встановив остаточний рахунок зустрічі, пробивши між ніг воротареві.

Шахтар знову наздогнав київське Динамо, яке йде першим із 38-ма очками в активі.

Рух же, у свою чергу, залишився десятим, маючи 13 очок. Стільки ж і у Львова, котрий сьогодні обіграв луганську Зорю.

Шахтар - Рух 2:0

Голи: Антоніо, 85 ', Тете, 88'.

Шахтар: Трубін - Додо, Бондар, Матвієнко, Ісмаїлі (Конопля, 92') - Майкон, Антоніо - Тете, Марлос (Педріньйо, 57'), Мудрік (Соломон, 57') - Фернандо (Сікан, 57').

Рух: Паньків – Роман, Білий, Стаменкович, Дідик – Мартинюк (Карасюк, 76'), Сапуга (Федорчук, 54') – Альваренга (Притула, 65'), Таллес, Бойчук (Рунич, 65') – Клімчук.

Попередження: Дідик, Бойчук, Альваренга.