Шевченко програв дебютний матч на чолі Дженоа

iSport.ua,  21 листопада 2021, 23:55
0
1080

"Грифони" не змогли відібрати очки у Роми Жозе Моуріньйо.

У матчі 13 туру чемпіонату Італії Дженоа на своєму полі приймав Рому. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь підопічних Жозе Моуріньйо.

Рома забила вже на 15-й хвилині - відзначився Теммі Абрахам. Проте арбітр скасував взяття воріт після перегляду VAR. Як виявилось, Абрахам в епізоді з голом підіграв собі рукою.

"Вовки" продовжили атакувати і після перерви. На 82-й хвилині ганський нападаючий Роми Фелікс Афена-Г'ян вивів свою команду вперед, а через 12 хвилин оформив дубль.

Таким чином, тренерський дебют Андрія Шевченка у чемпіонаті Італії завершився поразкою.

Генуезці продовжують займати 18-е місце у турнірній таблиці, набравши дев'ять очок. Рома набрала 22 бали і піднялася на п'яту сходинку.

Дженоа - Рома 0:2
Голи: Афена-Г'ян, 82, 90+4

Дженоа: Сірігу - Біраскі (Б'янкі, 84), Васкес, Мазьєлло - Сабеллі (Гільйоне, 84), Ровелла, Бадель (Гальдамес. 90), Стураро (Букса, 90), Камбіассо - Пандев (Ернані, 63), Екубан.

Рома: Патрісіу - Карсдорп, Манчіні, Кумбулла (Смоллінг, 87), Ібаньєс - Ель Шаараві, Пеллегріні (Бове, 90+3), Верету, Мхітарян - Шомуродов (Афена-Г'ян, 75), Абрахам.

Попередження: Камбіассо, Бадель, Сабеллі - Верету, Афена-Г'ян.