Колос здобув мінімальну перемогу над Десною

iSport.ua,  21 листопада 2021, 21:40
0
71

Обидві команди догравали зустріч удесятьох.

Ковалевський Колос обіграв Десну в матчі 15-го туру чемпіонату України. Поєдинок пройшов у Чернігові та завершився з рахунком 1:0 на користь гостей.

У першому таймі, попри велику кількість гольових моментів, м'ячів забито не було.

Перемогу гостям приніс точний удар форварда Нікі Сітчінава - грузинський футболіст відзначився на 67-й хвилині зустрічі.

Обидві команди догравали зустріч удесятьох - суддя видалив захисника Десни Євгена Селіна та півзахисника Колоса Дієго Сантоса.

Колос набрав 14 очок і піднявся на десяте місце у турнірній таблиці. Десна з 21 пунктом іде сьомою.

Десна - Колос 0:1

Гол: Сітчінава, 67

Десна: Литовка - Селін, Цимбалюк, Сафронов, Болбат - Арвеладзе (Масалов 79), Тотовицький, Домбровський, Юрченко (Дегтярьов 79), Завійський - Безбородько (Будковський, 81).

Колос: Волинець - Чорноморець, Петров, Новак (Павловець, 57), Золотов - Чурко (Каріока, 81), Задоя (Костишин 68), Богданов, Мілько, Ільїн - Ренан (Сітчінава, 57).

Попередження: Задоя, Петров, Богданов, Золотов, Безбородько.

Вилучення: Селін, 53 - Каріока, 90+2.