iSport.ua,  21 листопада 2021, 18:58
0
29

Підопічні Юрія Максимова піднялися на третій рядок у таблиці УПЛ.

Полтавська Ворскла розгромила Маріуполь у матчі 15 туру української Прем'єр-ліги. Зустріч завершилася з рахунком 5:1 на користь підопічних Юрія Максимова.

У першому таймі полтавці двічі розписалися у воротах суперника - дубль оформив Олів'є Тілль.

На 62-й хвилині Маріуполь відіграв один м'яч завдяки влучному удару Дмитра Топалова. Однак після цього забивали лише господарі поля.

У середині другого тайму голом відзначився Іван Пешич. Потім Йонас Тамм довів рахунок до розгрому. Точку в матчі поставив Руслан Степанюк, який забив на 83-й хвилині.

Підопічні Юрія Максимова набрали 31 очко та піднялися на третій рядок у таблиці УПЛ. Маріуполь йде 16-м – сім балів.

Ворскла - Маріуполь 5:1
Голи: Тілль, 16, 22, Пешич, 66, Тамм, 79, Степанюк, 82 - Топалов, 62

Ворскла: Різник - Чеснаков, Тамм, Яворський - Пердута, Пуцлін, Тілль (Тамм, 79), Якубу (Челядін, 69) - Степанюк, Кане - Рангел (Пешич, 30).

Маріуполь: Турбаєвський - Меліченко, Мампассі (Мікіцей, 78), Босанчич, Стасюк - Чех (Хромей, 77) - Кащук, Мішнєв, Шостак, Топалов (Нікітішин, 78) - В'юнник.

Попередження: Кані, Челядін - Босанчич, Мікіцей.

На 60-й хвилині було видалено Микиту Петермана (Ворскла/Маріуполь) (грубе порушення).