Баварія обіграла Динамо на засніженому Олімпійському

iSport.ua,  23 листопада 2021, 21:43
0
320

Кияни забили свій перший гол цього сезону єврокубкового турніру, але це не врятувало команду від поразки.

У матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів київське Динамо на своєму полі приймало мюнхенську Баварію.

Німецький гранд перед цим поєдинком мав чимало проблем з кадровим складом, та й поразка в чемпіонаті Німеччини не додавала команді оптимізму. У киян був реальний шанс нав'язати супернику боротьбу та спробувати взяти очки.

Незважаючи на проблеми, гості досить активно розпочали зустріч та кинулися в атаку. Втім, за кілька хвилин після початку арбітр змушений був призупинити гру через напівголого фаната, який вибіг на поле.

Кадр с матча Динамо - Бавария
Кадр із матчу Динамо - Баварія / Джерело: Getty Images

Відразу після поновлення зустрічі Динамо кинулося до воріт суперника і провело кілька непоганих атак, однак у ворота м'яч так і не залетів.

Натомість Баварія зуміла вийти вперед на 14-й хвилині - від ноги Забарного м'яч полетів угору до штрафного майданчика киян і Левандовський відправив його в сітку ударом через себе.

Підопічні Луческу швидко оговталися від пропущеного м'яча та намагалися відігратися. Відмінний шанс мав Циганков на 29-й хвилині – Віктор пробив, але Горецька встиг підставити ногу, і м'яч полетів до Нойєра. Воротар хотів вибити його ногою, але обрізався - від гола Баварію врятувала штанга.

Через кілька хвилин Циганков знову був близький до гола – він змістився праворуч у центр і пробив по воротах, але Нойєр упіймав м'яч у руки. Після цього був момент із можливим пенальті - Буяльський опинився на газоні в результаті боротьби з Ернандесом, але арбітр не вказав на "крапку".

На 42-й хвилині поєдинку гості подвоїли перевагу - Толіссо виконав закидання на правий фланг, Мюллер у стрибку пропустив цей м'яч між ніг і "круглий" опинився біля Комана, який із гострого кута розстріляв ворота Бущана - 0:2.

Уже на старті другої половини зустрічі Динамо могло відіграти один м'яч - Шапаренко завдав удару по воротах, але Нойєр був на місці, потім Микола зіграв на добиванні, і знову Нойєр врятував.

Після цього у киян був чудовий шанс забити зі штрафного, але Шапаренко ударом із гострого кута пробив над поперечиною. Кияни продовжували атакувати і, зрештою, м'яч опинився у воротах Баварії.

На 70-й хвилині Гармаш після передачі від Циганкова пробив низом – 1:2. Цей гол став першим для "біло-синіх" у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів.

Останні 20 хвилин поєдинку чемпіони України намагалися забити ще й у них було кілька чудових моментів, але все ж таки більше вразити ворота Нойєра не вдалося. Баварія насилу догравала зустріч, але втримала переможний рахунок.

Таким чином, після п'яти турів мюнхенці продовжують очолювати групу Е, маючи 15 очок в активі. Динамо залишається на останній сходинці, набравши 1 бал.

У завершальному турі групового етапу Ліги чемпіонів кияни зіграють на виїзді проти Бенфіки, а Баварія на своєму полі прийме Барселону. Обидва поєдинки відбудуться 8 грудня.

Динамо - Баварія – 1:2
Голи: Гармаш, 70 – Левандовський, 14, Коман, 42.

Динамо: Бущан – Кендзьора (Караваєв, 76), Забарний, Сирота, Миколенко – Сидорчук, Шапаренко – Циганков, Буяльський, Де Пена (Гармаш, 46) – Шкурін (Вітіньйо, 46).

Баварія: Нойєр - Павар, Куассі (Тілльман, 85), Ернандес (Сарр, 46), Девіс - Горецька, Толіссо - Сані (Річардс, 88), Мюллер, Коман (Рока, 67) - Левандовський.

Попередження: Шапаренко (32) – Сарр (52).