Челсі розбив Ювентус і здобув путівку до плей-офф Ліги чемпіонів

iSport.ua,  23 листопада 2021, 23:58
0
221

Підопічні Тухеля відвантажили у ворота "б'янконері" чотири м'ячі.

Челсі з легкістю обіграв Ювентус у матчі п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Зустріч, що відбулася на лондонському стадіоні Стемфорд Брідж, завершилася з рахунком 4:0 на користь "синіх".

Підопічні Томаса Тухеля вийшли вперед на 25-й хвилині поєдинку. Тревор Чалоба завдав прицільного удару в ліву "дев'ятку" - Щесни був безсилий.

У другому таймі гравці Челсі тричі влучили у ворота суперника. Голи на рахунку Ріса Джеймса, Каллума Хадсона-Одої та Тімо Вернера.

Цією перемогою "сині" забезпечили собі вихід до плей-офф Ліги чемпіонів за один тур до кінця групового етапу. Команда займає перше місце у групі H, набравши 12 очок. Ювентус також гарантував собі "єврокубкову весну" - другий рядок та 12 балів.

Челсі - Ювентус 4:0
Голи: Чалоба, 25, Джеймс, 56, Хадсон-Одої, 58, Вернер, 90+5

Челсі: Менді - Чалоба, Тіаго Сілва, Рюдігер - Джеймс, Канте (Лофтус-Чік, 37), Жоржіньйо (Сауль, 76), Чілвелл (Аспілікуета, 71) - Зійєх, Пулішич (Вернер, 72), Хадсон-Одої (Маунт, 76).

Ювентус: Щесни - Куадрадо (Де Вінтер, 80), Бонуччі, де Лігт, Алекс Сандро - Рабіо, Локателлі (Артур, 68), Бентанкур (Дібала, 59), Маккенні - К'єза (Кулусевський, 80), Мората (Кін, 68).

Попередження: Куадрадо.