Роналду побив черговий рекорд Ліги чемпіонів

0
971
Роналду продовжує встановлювати рекорди у Лізі чемпіонів

Португальський нападаючий Манчестер Юнайтед продовжує встановлювати здобутки в єврокубках.

Кріштіану Роналду продовжує встановлювати рекорди у Лізі чемпіонів. Чергове досягнення підкорилося португальцю у п'ятому турі групового раунду. Цього разу його Манчестер Юнайтед гостював в Іспанії у Вільярреала і переміг 2:0.

Перший гол у матчі, який став переможним, забив саме зірковий форвард "червоних дияволів", чим встановив черговий рекорд.

Як повідомляє ESPN Stats & Info, Роналду - перший, хто зміг забити три переможні голи в одному турнірі в останні 15 хвилин поєдинку.

Нагадаємо, раніше в групі португалець забив на 90+5 хвилині домашнього поєдинку тому ж таки Вільярреалу (3:2). Також на Олд Траффорд на 81-й хвилині постраждала Аталанта (3:2). У гостьовому матчі проти "жовтої субмарини" Роналду забив на 78-й хвилині. Зазначимо, у всіх інших матчах Манчестер Юнайтед перемогти не зміг.

ТЕГИ: футболрекордЛига ЧемпионовМанчестер ЮнайтедКриштиану Роналду