Шахтар поступився Інтеру та закінчить групу на останньому місці

iSport.ua,  24 листопада 2021, 21:35
0
178

"Гірникам" двічі пощастило зі скасованими голами, але потім дубль Джеко приніс перемогу міланському клубу.

У матчі п'ятого туру групового етапу міланський "Інтер" на своєму полі приймав донецький "Шахтар".

У цьому поєдинку "гірникам" була потрібна лише перемога, щоб зберегти шанси на єврокубкову весну. Але й міланці не збиралися "дарувати" гостям перемогу, і дуже активно розпочали зустріч.

Вже на перших хвилинах Брозович мав два моменти, потім відкрити рахунок намагалися Джеко і Барелла, але м'яч не залетів у сітку.

Кадр с матча Интер - Шахтер
Кадр із матчу Інтер - Шахтар / Джерело: Getty Images

Поступово підопічні Де Дзербі пристосувалися до гри суперника та стали частіше контролювати м'яч, а також просувалися вперед та створювали моменти. Фернандо загострював біля воріт Хандановича, але кілька разів потрапляв до офсайду.

На 24-й хвилині поєдинку "чорно-синім" все ж таки вдалося вразити ворота Шахтаря - Перішич після пасу від Дарміана розстріляв Трубіна, але перед цим Дарміан потрапив у положення "поза грою" і гол був скасований.

Після цього Перішич зважився на удар з дальньої дистанції, але Трубін впевнено впіймав м'яч у руки. На це Фернандо відповів ударом метрів із 22, але м'яч пролетів над "дев'яткою".

На 36-й хвилині Трубін вибив м'яч прямо на ногу Джеко, але той схибив. Потім шанс мав Мартінес, але Трубін кинувся йому в ноги і не дозволив забити. Наприкінці тайму у Джеко та Мартінеса знову були можливості відкрити рахунок, але м'яч так і не залетів у сітку.

У другій половині зустрічі "гірники" втратили ту гостроту, з якою грали перші 45 хвилин, а господарі поля почали створювати ще більше моментів біля воріт Трубіна.

Пресинг міланців призвів до голу на 57-й хвилині зустрічі – Мартінес завершив передачу Перішича з правого флангу, проте сфолив на Матвієнка у цьому епізоді і арбітр знову скасував взяття воріт.

Через чотири хвилини Інтер все ж таки забив - Марлон заблокував удар Дарміана, але на добиванні Джеко відправив м'яч точно в лівий кут, зробивши рахунок на табло 1:0.

За шість хвилин боснієць оформив дубль. Перішич навісив з лівого флангу на дальню штангу, де Джеко головою відправив м'яч у сітку – 2:0.

Після цього Інтер став грати спокійніше, не прагнув особливо йти вперед, і сконцентрувався на захисті.

Шахтар намагався відігратись і навіть були непогані шанси забити. В одному епізоді Бондаренко пробив поряд зі штангою, а в іншому моменті Додо отримав м'яч зусиллями Соломона та Марлоса, пробив у ближній кут, але влучив у штангу.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Інтера. Отож, Шахтар втратив всі шанси на єврокубкову весну, оскільки вже точно завершив груповий етап на останньому місці.

У заключному турі підопічні Де Дзербі на своєму полі прийматимуть Шериф, а Інтер вирушить у гості до Реала. Поєдинки відбудуться 7 грудня.

Інтер – Шахтар – 2:0

Голи: Джеко, 61, 67.

Інтер: Ханданович – Шкрініар, Раноккья, Бастоні – Дарміан (Д`Амброзіо, 79), Барелла (Відаль, 78), Брозович, Чалханоглу (Сенсі, 86), Перішич (Дімарко, 86) – Мартінес (Корреа, 68) .

Шахтар: Трубін – Додо, Вітао, Марлон, Матвієнко – Степаненко (Маркос, 46), Майкон – Тете (Марлос, 80), Педріньйо (Бондаренко, 73), Соломон – Фернандо (Мудрік, 81).

Попередження: … – Вітао (49).

На ISPORT доступне відео голів та огляд матчу Інтер - Шахтар.