iSport.ua,  25 листопада 2021, 23:48
0
112

Поразкою завершився матч Зорі у столиці Італії.

Ще до старту матчу п'ятого туру групового етапу Ліги конференцій між Ромою та Зорею шансів у команди Віктора Скрипника було не так багато. Тим більше Жозе Моуріньйо ухвалив рішення випустити практично основний склад.

Уже з перших хвилин Рома почала активно атакувати і мала кілька надзвичайно небезпечних моментів біля воріт Мацапури. Спочатку захисникам Зорі допомагала нереалізація опонентів, але все ж таки на 15-й хвилині Перес відкрив рахунок.

Зоря також створювала деякі моменти, але переважно це були дальні удари по воротах. На 33-й хвилині Дзаньоло засмутив луганчан ще раз, забивши другий гол.

На перерву команди пішли з рахунком 2:0 (а ще ж пенальті не змогли забити) і з мінімальною кількістю надії на порятунок у Зорі, останні краплі якої закінчилися відразу після старту другої половини. Абрахам, який не реалізував у цьому матчі багато моментів, все ж таки вразив ворота. Провівши ще кілька моментів, Рома заспокоїлася, і гра перейшла у дуже спокійне русло.

Забити Зорі, незважаючи на це, все ж таки не вдалося. А ось Абрахам ще раз потрапив точно в ціль. Цього разу він був спиною до воріт, тобто виконав щось схоже на гол Роберта Левандовського у матчі з Динамо. На цьому поєдинок можна було закінчувати, але правила є правилами, й останні 15 хвилин команди ще домучилися, після чого пішли відпочивати.

Через те, що у паралельному матчі Буде Глімт здобули перемогу над ЦСКА, Зоря втратила шанси на вихід із групи.

Рома - Зоря 4:0
Голи: Перес, 15, Дзаньоло, 33, Абрахам, 46, 75

Рома: Патрісіу - Манчіні, Смоллінг (Ібаньєс, 70), Кумбулла - Карсдорп, Верету, Мхітарян (Міссорі, 78), Ель-Шаараві (Залевскі, 70) - Перес, Абрахам (Майораль, 76), Дзаньоло (Шомуродов).

Зоря: Мацапура - Фаворов, Вернидуб, Імереков, Жуніньйо (Снурніцин, 70) - Сайядманеш, Булець, Цвек, Кабаєв - Громов (Гладкий, 46), Шахаб (Назаріна, 46).

Попередження: Карсдорп, Манчіні.