Київське Динамо здобуло перемогу над Минаєм

0
79

Підопічні Мірчі Луческу забили по м'ячу у кожному з таймів.

Київське Динамо обіграло Минай у матчі 16-го туру чемпіонату України.

Зустріч пройшла на ужгородському стадіоні Авангард та завершилася з рахунком 2:0 на користь команди Мірчі Луческу.

Кияни забили по голу у кожному з таймів. На 12-й хвилині півзахисник Динамо Віктор Циганков відкрив рахунок влучним ударом з пенальті.

Наприкінці поєдинку Микола Шапаренко подвоїв перевагу "біло-синіх". Хавбек ефектно вбив м'яч у ворота з близької дистанції.

Завдяки цій перемозі Динамо піднялося на перший рядок турнірної таблиці УПЛ, набравши 41 очко. Минай розташовується на 15-му місці (10 балів).

Минай - Динамо Київ 0:2

Голи: Циганков, 12 (пін.), Шапаренко, 90+6

Минай: Кучер – Гончар, Горін, Семенко (Матич, 46), Синьогуб – Петрусенко – Книш, Кулієв, Хахльов (Месхи, 46), Білоног (Селезнява, 46) – Ахмедзаде (Коваленко, 82).

Динамо Київ: Бущан - Кендзера (Караваєв, 77), Забарний, Шабанов, Миколенко - Сидорчук, Шапаренко - Циганков (Антюх, 90+3), Буяльський, Вербич (Де Пена, 62) - Гармаш (Шкурін, 76).

Попередження: Вербіч, Де Пена.