Караваєв: Важко було перейти з Баварії на Минай

iSport.ua,  27 листопада 2021, 18:52
0
274

Олександр Караваєв висловився про перемогу в УПЛ.

Захисник київського Динамо Олександр Караваєв поділився думкою про виїзну перемогу над Минаєм (2:0) у рамках чемпіонату України.

За словами українського футболіста, кияни могли створити комфортну перевагу у першому таймі, проте у другому таймі господарі перевернули гру.

"Гра була дуже важкою, але якби ми реалізували свої моменти, то матч закінчився б ще після першого тайму. Проте Минай - дуже хороша команда, яка показує свій характер і бореться на футбольному полі у кожному матчі.

Вважаю, що їм не щастить, адже вони заслуговують перебувати набагато вище у турнірній таблиці. Тому бажаю Минаю удачі, а нашу команду вітаю з перемогою, яка була нам дуже потрібна".

Караваєв також висловився про рівень українського чемпіонату.

"Завжди складно перемикатися з Ліги чемпіонів. У Лізі чемпіонів інша атмосфера, інший стадіон, інший суперник, проти якого важко грати, але при цьому і він сам дозволяє грати. Це зовсім інший, топ-рівень, якого потрібно прагнути, і на якому хочеться виступати", - зазначив Караваєв.