Кендзьора: Ми не виконали вимоги Луческу

iSport.ua,  27 листопада 2021, 19:15
0
903

Томаш Кендзьора поділився враженням про перемогу над Минаєм у рамках УПЛ.

Захисник київського Динамо Томаш Кендзьора висловився про перемогу над Минаєм (2:0) у рамках чемпіонату України.

За словами футболіста, кияни показали два різні тайми, що далося взнаки про враження про всю гру.

"Сьогодні перемога далася не так просто, як ми очікували. Наша гра у кожному з таймів відрізнялася. До перерви контролювали гру, забили один м'яч, але могли й більше, оскільки створили дуже багато шансів взяття воріт.

Позаду також зіграли добре, не підпускали суперника до наших воріт. А ось другий тайм вийшов не зовсім таким, як хотілося б. Ми не виконали того, що вимагав від нас тренер, внаслідок чого Минай створив неприємності біля наших воріт".

"Ми були добре готові до сьогоднішнього матчу. Шкода тільки, що не грали весь поєдинок, як у першому таймі. Але головне - що перемогли. Після перерви Минай зіграв краще, ніж ми. Але добре, що нам все одно вдалося здобути перемогу, оскільки, повторюся, найголовніше, що три очки їдуть до Києва.

Кендзьора також розповів про тиск, який створив закарпатський клуб.

"За мінімальної переваги лише одна помилка могла призвести до того, що суперник зрівняє результат, а після цього грати було б дуже важко. Але ми витримали ззаду, не пропустили, а попереду Коля Шапаренко у компенсований час забив гарний м'яч", - зазначив Кендзьора.