Жіноча збірна України програла Угорщині у кваліфікації ЧС-2023

iSport.ua,  30 листопада 2021, 21:31
0
175

Після цієї поразки Україна, набравши чотири очки у чотирьох поєдинках, опустилася на четверте місце у відбірковій групі.

У вівторок, 30 листопада, жіноча збірна України зустрічалася на виїзді з Угорщиною у рамках кваліфікації чемпіонату світу-2023.

Команда Луїса Кортеса провалила початок поєдинку і вже не змогла відігратися, поступившись з рахунком 2:4.

Ще до перерви господині поля забезпечили собі більш ніж комфортну перевагу, відправивши у ворота українок три м'ячі. Проте у другому таймі збірна України зуміла скоротити відставання до мінімуму завдяки влучним ударам Дарії Апанащенко та Таміли Хіміч, але під кінець матчу угорки забили ще один гол, встановивши остаточний результат зустрічі.

Після цієї поразки Україна, набравши чотири очки у чотирьох поєдинках, опустилася на четверте місце у відбірковій групі. Угорщина із шістьма балами піднялася на третю позицію, але має на один зіграний матч більше. Лідирує у групі Іспанія (12 очок), а другою йде Шотландія (10 очок), які провели по чотири гри.

Угорщина – Україна 4:2

Голи: Ваго, 3, 11, Зеллер, 29, Немет, 87 – Апанащенко, 71, Хіміч, 82.

Угорщина: Січ - Папп, Тураньї, Ковач (Шаванья, 46), Сабо - Чісар, Феньвеші (Кочан, 79) - Зеллер, Ваго (Сакон'ї, 90+4), Чікі (Папою, 46) - Загор (Немет, 62) .

Україна: Бондарчук – Корсун, Люб. Шматко, Басанська (Малахова, 79) – Хіміч, Петрик (Куніна, 60), Апанащенко, Калініна (Кравець, 46), Шевчук – Овдійчук, Кравчук (Андрухів, 70).

Попередження: Чикі – Хіміч, Кравець.