Текст: ,  2 грудня 2021, 11:21
0
1194
Алонсо не кинув фаната у біді

Захисник лондонців Маркос Алонсо вчасно помітив, що фанату під час матчу стало зле.

Трагедією міг закінчитися матч англійської Прем'єр-ліги між Вотфордом та Челсі. На 15-й хвилині зустрічі одному з уболівальників на трибунах стало зле, у чоловіка прихопило серце.

Інші фанати марно намагалися привернути увагу до біди. На щастя, їхні сигнали побачив захисник лондонців Маркос Алонсо.

Він одразу підбіг до головного судді та попросив зупинити матч. Арбітр Девід Кут дав свисток, медичні бригади обох клубів кинулися до потерпілого.

Поки непритомного чоловіка приводили до тями, матч був зупинений, і команди вирушили в роздягальню. На щастя, вболівальника врятували, привели до тями і відправили до лікарні. Лікарня розташована поряд зі стадіоном Вікарідж Роуд.

Зазначимо, що футболісти пробули у роздягальні півгодини. А головні події у матчі розгорнулися вже після вимушеної перерви. Після рестарту Мейсон Маунт відкрив рахунок на 29-й хвилині, а потім на 43-й Еммануель Денніс його зрівняв.

А перемогу Челсі приніс точний удар Зієха на 72-й хвилині. 2:1 на користь лондонців, які продовжують очолювати турнірну таблицю.