iSport.ua,  3 грудня 2021, 19:00
0
463

"Гірники" в другому таймі не залишили шансів львів'янам.

У Києві завершився матч 17-го туру УПЛ. На НСК Олімпійський донецький Шахтар приймав у гостях Львів. Пропустивши першими, "гірники" змогли здобути розгромну вольову перемогу з рахунком 6:1.

На 12 хвилині зустрічі гості приголомшили фаворитів гри, коли першими відкрили рахунок - постарався ганський нападаючий Ернест із передачі Олексія Довгого.

Перший тайм проходив у рівній боротьбі, тому голом у роздягальню відзначився Тете, коли реалізував пенальті за фол Романчука на Мудрику.

Друга половина пройшла вже зі значною перевагою Шахтаря. Через 10 хвилин після перерви Педріньйо на ближній штанзі замкнув навіс Віктора Корнієнка.

На 77 хвилині матчу Артем Бондаренко головою переправив м'яч у ворота Ільющенкова після навісу Мудрика. А через 4 хвилини все взагалі погано стало для львів'ян: Махмутович завалив у своєму штрафному майданчику Сікана, за це арбітр призначив другий пенальті і показав пряму червону після перегляду повтору. Удар з точки реалізував Марлос.

На цьому гольовий фестиваль не закінчився: Мудрик із флангу перевів м'яч у ділянку півкола штрафного майданчика на Степаненка, який зважився на удар - м'яч полетів по центру воріт. Ільющенков нічого не зміг вдіяти з ударом.

Через 3 хвилини Михайло Мудрик оформив хет-трик з асистів: цього разу на його навіс відгукнувся Юхим Конопля, який з лінії воротарського головою замкнув навіс.

Шахтар на деякий час посів перше місце в таблиці, він набрав 44 очки. Київське Динамо лідерство може повернути 4 грудня, якщо обіграє Верес.

Львів залишився на 12-му місці з 16 очками в активі.

Шахтар - Львів 6:1

Голи: Тете, 45' (пен.), Педріньйо, 55', Бондаренко, 77', Марлос, 84' (пен.), Степаненко, 87', Конопля, 90' - Ернест, 17'.

Шахтар: Трубін - Додо, Марлон, Матвієнко, Корнієнко (Соломон, 59') - Степаненко, Маркос Антоніо (Конопля, 85') - Тете (Марлос, 73'), Судаков (Сікан, 59'), Мудрик - Педріньйо (Бондаренко 74').

Львів: Ільющенков - Романчук, Лека, Махмутович - Бусько (Зозуля, 85'), Довгий (Чиряк, 46'), Політило, Якимець - Ременяк (Грисьо, 58'), Шина (Нич, 57'), Ернест (Семенів, 70 ').

Попередження: Мудрик, Педріньйо - Довгий.

Вилучення: Махмутович, 83' (пряма червона).