Олександрія здобула впевнену перемогу над Мінаєм

iSport.ua,  5 грудня 2021, 18:53
0
185

Підопічні Шарана перервали двоматчеву серію поразок.

У неділю, 5 грудня, у рамках 17 туру УПЛ Олександрія приймала Мінай. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:0.

Після першого тайму Олександрія вела із рахунком 2:0. Голи на рахунку Спінеллі та Третьякова.

У другій половині зустрічі господарі "добили" суперника, забивши на 84-й хвилині. Відзначився Каспарс Дубра.

Після 17 турів Олександрія йде на 6 місці з 26 балами, а Мінай займає 15 рядок, набравши 10 очок.

Олександрія - Мінай 3:0

Голи: Спінеллі, 27, Третьяков, 36, Дубра, 85

Олександрія: Білик – Бабогло, Калюжний (Демченко, 88), Спінеллі (Устименко, 81), Третьяков (Одарюк, 88) – Мірошниченко, Дришлюк, Кірюхенців (Кожушко, 61), Цуріков, Рибалка (Копина, 81)

Мінай: Кучер - Гончар, Горін, Семенко, Багайоко (Билоног, 46) - Петрусенко, Месхі (Хахльов, 46), Кулієв (Коваленко, 69), Ахмедзаде - Селезньов (Кобак, 69), Книш

Попередження: Хахльов, Книш