Динамо програло Бенфіці у Юнацькій Лізі чемпіонів

Корреспондент.net,  8 грудня 2021, 16:50
0
140
Динамо поступилося Бенфіці в Юнацькій лізі УЄФА

Тепер для участі у раунді плей-офф киянам потрібно буде пройти стикові матчі.

Юнацька команда Динамо не змогла захистити перше місце у групі Е у Лізі УЄФА. В останньому турі групового раунду кияни програли у гостях Бенфіці 0:1.

Причому, гості дуже впевнено розпочали зустріч на стадіоні Кайша Футбол Кампуш і мали забивати вже на шостій хвилині. Але Волошин влучив у штангу.

А вже під кінець першої половини "орли" забили єдиний та переможний гол. Морейра пройшов лівим флангом та віддав передачу на дальню штангу. Семеду залишалося лише не промахнутися повз ворота.

Динамо U-19 проиграло Бенфике U-19
Динамо U-19 програло Бенфіці U-19 / Джерело: ФК Динамо Київ

У другому таймі господарів знову врятував каркас воріт і знову після удару Волошина. Також зазначимо, що догравати матч Динамо довелося у меншості. За дві жовті картки поле залишив Бражко.

Після цієї поразки кияни опустилися на друге місце у групі та втратили пряму путівку до 1/8 фіналу турніру. Туди "Динамо" тепер спробує потрапити через стикові матчі.