iSport.ua,  8 грудня 2021, 23:53
0
267
Динамо програло Бенфіці та повторило  досягнення  Шахтаря

Кияни завершили єврокубковий сезон без перемог. І в заключному матчі зазнали чергової поразки.

У матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів Бенфіка на Ештадіу Да Луш приймала київське "Динамо".

Для підопічних Мірчі Луческу ця зустріч уже не мала турнірного значення – "біло-сині" за будь-якого розкладу залишилися б останніми в групі Е. А от "орлам" була потрібна лише перемога, а також результат паралельного матчу Баварія – Барселона.

Вже на першій хвилині господарі показали, що гратимуть на перемогу – Яремчук завдав удару по воротах, який парирував Бущан. На добиванні зіграв Рафа Сілва, але не влучив у ворота.

Динамо уступило Бенфике
Динамо поступилося Бенфіці/ Джерело: ФК Динамо Київ

"Орли" продовжували йти вперед, але кияни намагалися "огризатися", щоправда, особливо небезпечних моментів не створювали аж до восьмої хвилини, пропустивши реальний шанс відкрити рахунок у матчі.

Буяльський вискочив з-за спин захисників, зумів утримати м'яч серед двох суперників і відпасував на Циганкова. Віктору залишалося тільки пробити по порожніх воротах, але він відправив м'яч вище воріт.

Якийсь час гра тривала на рівних, але потім господарі вийшли вперед. Жоау Маріу віддав передачу на Яремчука, що набігав, і Роман ударом у дотик відправив м'яч у ворота своєї колишньої команди - 1:0. Це перший гол Яремчука за Бенфіку у Лізі чемпіонів.

Динамо поступилося Бенфіці / Джерело: ФК Динамо Київ

Через шість хвилин "орли" подвоїли рахунок у матчі - Вербич припустився помилки, вибивши м'яч у бік своєї штрафної площі, де знаходився Жілберто. Той впевнено пробив у верхній кут повз Бущана – 2:0 і записав собі в актив перший гол у головному єврокубковому турнірі.

Після двох пропущених м'ячів кияни стали нервувати і заробляти жовті картки, а ось з атакою справи не ладналися, хоч і намагалися створити моменти. У результаті перший тайм завершився на користь Бенфіки.

Другий тайм розпочався дуже активно – кияни йшли вперед та завдавали проблем обороні суперника. Буяльський на 50-й хвилині міг забивати, але Влаходімос був на місці. За кілька хвилин шанс мав Миколенко, але трохи не вистачило йому точності.

Підопічні Луческу протягом усього тайму домінували та багато били по воротах, проте забити в них так і не вийшло. Бенфіка ж останні 20 хвилин зустрічі просто "догравала", утримуючи свою перевагу, і досягла успіху в цьому.

Фінальний свисток зафіксував перемогу "орлів", а поразка Барселони від Баварії (0:3) у паралельному матчі принесла лісабонцям путівку до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, оскільки команда завершила груповий етап на другому місці у квартеті Е.

Отож, кияни в заключному матчі зазнали чергової поразки, і, як і Шахтар, цього сезону Ліги чемпіонів не зуміли здобути жодної перемоги.

Бенфіка – Динамо – 2:0

Голи: Яремчук, 16, Жілберто, 22.

Бенфіка: Влаходімос – Алмейда, Отаменді, Вертонген – Жілберто (Лазаро, 73), Піцці (Евертон, 59), Вайгль, Жоау Маріу (Таарабт, 73), Грімальдо – Рафа Сілва (Паулу Бернарду, 82), Яремчук (Нуньєс, 82).

Динамо: Бущан – Тимчик, Забарний, Сирота, Миколенко – Сидорчук (Андрієвський, 86), Шапаренко – Циганков (Караваєв, 79), Буяльський, Вербич (де Пена, 64) – Гармаш (Рамірес, 79).

Попередження: Жілберто (24) - Забарний (29), Вербич (36), Циганков (44).