Зоря завершила виступ у Лізі конференцій нічиєю з Буде-Глімтом

iSport.ua,  9 грудня 2021, 21:36
0
150

Підопічні Віктора Скрипника не змогли втримати переможний рахунок.

У матчі шостого туру групового етапу Ліги конференції Зоря на своєму полі приймала норвезький Буде-Глімт.

Для підопічних Віктора Скрипника цей поєдинок уже нічого не вирішував - команда вже точно фінішувала на третьому місці, і ця зустріч була для неї останньою у нинішньому єврокубковому сезоні.

Заря и Буде-Глимт сыграли вничью
Зоря та Буде-Глімт зіграли внічию / Джерело: ФК Зоря

А ось для норвезького колективу зустріч у Запоріжжі мала визначити, яке місце в групі вона займе. У разі перемоги Буде-Глімт фінішував би першим і безпосередньо потрапляв до 1/8 фіналу турніру, а в разі нічиєї або поразки все залежало б від паралельного матчу ЦСКА Софія - Рома.

Норвежці приїхали мотивованими, і з перших хвилин взяли м'яч під свій контроль. Уже на 4-й хвилині Ботхейм пробив у ворота, але впевнено зіграв Мацапура. За кілька хвилин був шанс забити зі стандарту, але знову голкіпер Зорі впорався.

Незважаючи на досить жвавий початок гри, першими забили господарі поля. Моє порушив правила на Гладкому, за що арбітр призначив штрафний удар. Назаріна потужно пробив з-за меж воротарського та відправив м'яч точно у правий верхній кут - 1:0.

Через кілька хвилин у Зорі був шанс подвоїти перевагу - Громов скинув у центр на Імерекова, але той пробив поряд із лівою штангою.

Поступово підопічні Скрипника стали грати на своїй половині поля під пресингом суперника, дозволяючи Буде-Глімту створювати моменти. Так, на 32 хвилині небезпечно пробив Брустад-Фед. Мацапура відбив, а удар Пеллегріно на добиванні вийшов неточним.

Після перерви норвежці продовжили тиснути на Зорю і кілька разів були близькі до гола. Зоря ж іноді огризалася і навіть могла забити ще - Громов вийшов віч-на-віч із воротарем, зумів його обіграти, але не зміг завдати удару по воротах.

Зоря багато грала в обороні та, зрештою, припустилася помилки, яка призвела до пропущеного м'яча на 69-й хвилині. Жуніньйо не зміг впоратися з Ветлесоном, той відпасував у штрафний майданчик Зорі. Вернидуб підставив ногу, і м'яч зрикошетив у власні ворота - 1:1.

Після цього гості стали ще активніше діяти на половині поля луганчан, але й Зоря створювала моменти. За кілька хвилин до кінця поєдинку після подачі з кутового Фаворов скинув на Вернидуба, який спробував забити ударом через себе, але голкіпер Буде-Глімта врятував свою команду.

Зрештою фінальний свисток зафіксував нічию. Для Зорі цей результат нічого не вирішував, але підопічні Віктора Скрипника мали всі шанси завершити виступ у єврокубках на більш позитивній ноті.

Турнирная таблица группы С
Турнірна таблиця групи С/ Джерело: ФК Зоря

Невдалим підсумок цієї зустрічі став і для Буде-Глімта - у паралельному матчі Рома обіграла ЦСКА Софію та посіла перше місце у групі С. Тепер норвежці мають зіграти у стикових матчах, щоб продовжити виступ у Лізі конференцій.

Зоря - Буде-Глімт – 1:1
Голи: Назаріна, 18 - Вернидуб, 69 (АГ).

Зоря: Мацапура - Фаворов, Вернидуб, Імереков, Жуніньйо - Цвек, Хомченовський, Назаріна - Громов (Шахаб, 82), Гладкий (Овусу, 72), Сайядманеш.

Буде-Глімт: Хайкін - Сампстед, Моє, Лоде, Конрадсен (Хейбротен, 89) - Брустад-Фет (Ветлесен, 46), Берг, Сальтнес - Сольбаккен, Ботхейм, Пеллегріно (Пернамбуко, 64, Мугіша, 89).

Попередження: Мацапура (86) - Ветлесена (83).