Львів та Ворскла поділили очки у матчі УПЛ

iSport.ua,  11 грудня 2021, 21:40
0
62

Команди не змогли визначити переможця в останньому матчі календарного року.

Львів та Ворскла розписали мирову в матчі 18-го туру чемпіонату України. Поєдинок пройшов на Арені Львів та завершився з рахунком 1:1.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Рахунок на 65-й хвилині відкрив Амілкар Коджові. Це його дебютний гол за полтавську команду.

Львів відновив паритет на 74-й хвилині - відзначився Артур Ременяк.

Ворскла завершила календарний рік на п'ятому рядку (33 очки). Львів розташовується на 12-му рядку (17 балів).

ПФК Львів - Ворскла 1:1
Голи: Ременяк, 74 - Амілкар, 65

ПФК Львів: Ільющенков – Зозуля, Романчук, Лека, Якимець – Брікнер (Ременяк, 68), Політило – Грисьо (Семенів, 78), Довгий, Ернест (Бусько, 85) – Нич (Шина, 77).

Ворскла: Ткаченко – Кушніренко, Чеснаков, Яворський – Пердута (Павлюк, 8, Амілкар, 38), Челядін (Хрипчук, 87), Тілль, Якубу – Рангел, Кане – Пешич.

Попередження: Грисьо, Брікнер, Довгий.