Шахтар здобув вольову перемогу над Олександрією

iSport.ua,  11 грудня 2021, 16:03
0
7

Три очки "гірникам" принесли голи Соломона та Мораеса.

У рамках 18 туру чемпіонату України Шахтар на виїзді грав проти Олександрії. Зустріч між командами завершилася з рахунком 2:1 на користь "гірників".

У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви Олег Кожушко вивів Олександрію вперед, замкнувши подачу із правого флангу від Максима Третьякова.

На 70-й хвилині Шахтар відновив паритет завдяки розкішному удару Манора Соломона, який закрутив м'яч у дальню "дев'ятку".

Потім голом відзначився форвард "гірників" Жуніор Мораес. Він забив за дві хвилини після виходу на поле. Цей гол став останнім у грі.

Шахтар закріпився на першому рядку УПЛ, набравши 47 очок. Олександрія йде шостою (26 балів).

Олександрія - Шахтар 1:2
Голи: Кожушко, 63 - Соломон, 70, Мораес, 77

Олександрія: Білик - Мірошниченко, Бабогло, Мельник, Цуріков - Дришлюк (Устименко, 88), Рибалка (Копіна, 56) - Одарюк (Кожушко, 46), Калюжний, Третьяков - Спінеллі.

Шахтар: Трубін - Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі - Майкон (Антоніо, 65), Степаненко - Тете (Соломон, 65), Педріньйо (Конопля, 88), Мудрик (Бондаренко, 88) - Фернандо (Мораес, 75).

Попередження: Одарюк, Мірошниченко, Бабогло, Рибалка, Білик, Третьяков, Калюжний - Ісмаїлі, Фернандо, Педріньйо.