iSport.ua,  12 грудня 2021, 19:03
0
321

Київський клуб втратив можливість наздогнати за очками Шахтар.

У неділю, 12 грудня, у рамках 18 туру УПЛ Динамо приймало Зорю. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Першими у цій зустрічі змогли відзначитись господарі, а саме хавбек Віталій Буяльський на 44-й хвилині. Асист на рахунку Дениса Гармаша.

Гості зрівняли рахунок одразу після перерви. Форвард Зорі Сайядманеш забив після передачі Дениса Фаворова.

У час, що залишився, кияни прикладали максимум зусиль, щоб вирвати перемогу, проте жоден із 18 ударів, завданих у бік воріт луганського колективу, не став результативним.

Після 18 турів Динамо йде на другому місці з 45 балами, а Зоря займає четверту сходинку, набравши 36 очок.

Динамо - Зоря 1:1

Голи: Буяльський, 44 - Сайядманеш, 49

Динамо Київ: Бущан – Тимчик (Караваєв, 56), Забарний, Сирота, Миколенко – Сидорчук, Шапаренко – Циганков, Буяльський, Де Пена (Вербич, 56) – Гармаш (Кулач, 90+1).

Зоря: Мацапура - Фаворов, Вернідуб (Фрімпонг, 90+4), Імереков, Жуніньо - Цвек, Хомченовський, Назаріна (Снурніцин, 90+4) - Громов (Кабаєв, 72), Гладкий, Сайядманеш.

Попередження: Мацапура, Назаріна