Манчестер Сіті із Зінченком знищив Лідс

iSport.ua,  14 грудня 2021, 23:57
0
443

Голами в цьому матчі відзначилися відразу шість гравців Манчестер Сіті. Зустріч завершилася з рахунком 7:0.

Манчестер Сіті розніс Лідс у поєдинку 17 туру чемпіонату Англії. Зустріч відбулася на стадіоні Етіхад і завершилася з рахунком 7:0.

"Містяни" вийшли вперед уже на восьмій хвилині. Філ Фоден отримав м'яч на лінії штрафного майданчика і прострілив точно в лівий кут воріт суперника.

Через шість хвилин Манчестер Сіті забив ще один гол - відзначився Джек Гріліш. У середині першого тайму Кевін Де Брюйне довів рахунок до розгрому.

Розгром супротивника продовжився і у другій половині зустрічі. На 49-й хвилині м'яч опинився у сітці після прицільного удару Ріяда Мареза, а за 13 хвилин де Брюйне оформив дубль.

Ближче до кінця зустрічі свої м'ячі забили захисники Джон Стоунз та Натан Аке.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та провів на полі всі 90 хвилин. Результативними діями він відзначитись не зміг.

Манчестер Сіті закріпився на першому рядку у турнірній таблиці АПЛ, набравши 41 очко. Лідс йде на 16 місці (16).

Манчестер Сіті - Лідс Юнайтед 7:0

Голи: Фоден, 8, Гриліш, 13, де Брюйне, 32, 65, Марез, 49, Стоунз, 74, Аке, 77

Манчестер Сіті: Едерсон - Стоунз, Діаш (Аке, 65), Ляпорт - де Брюйне, Родрі (Фернандіньо, 56), Зінченко - Сілва (Гюндоган, 46) - Марез, Гриліш, Фоден.

Лідс Юнайтед: Мельє - Даллас, Ейлінг, Льоренте, Фірпо (Драме, 73) - Шаклтон (Кліх, 39), Форшоу, Харрісон - Робертс - Рафінья, Джеймс (Гелхардт, 46).

Попередження: Діаш - Фірпо.